13. ročník osadního krosu

07.10.2013 14:37

13. ročník osadního krosu uspořádal ve spolupráci s Mgr. Ivem Bártlem a Tomášem Bártlem  Jivácký osadní klub dne 3.srpna 2013.

Start byl společný v 10 hod. pro všechny kategorie. Muži běželi 8 500 m, ženy 5 500 m.

Muži byli rozděleni do dvou kategorii – 15 až 39 let startovalo  9 mužů – na prvním místě se umístil Miler Jiří z AC Mladá Boleslav časem 0:29:02 /vyhrál i v roce2012/,  na druhém místě  Pomezný Lukáš  z Atletika Písek, čas 0:29:25, třetí místo obsadil Fiedler Lukáš z SKP Nymyburk časem 0:34:29.

V kategorii muži 40 let a více startovalo 10 můžů – zvítězil Petronjuk Viktor z ČZU Praha časem 0:32:46, druhý se umístil Růžiřka Vladimír z Ústí n/L s časem 0:32:47, na třetím místě doběhl Šolc Luděk z AC Mladá Boleslav s časem 0:33:42.

Kategorie žen byla bez rozdílu věku a startovalo 8 žen. Zvítězila opět jako vloni Lenčová Jana mladší z AC TJ Jičín – čas 0:22:56, druhé místo obsadila Kubištová Radka z  GP Kolín– čas 0:26:33, na třetím místě doběhla Toužimská Kateřina z Loučeně – čas 0:29:00.

Nejstarším účastníkem byl Kohout Tomáš z Blata – 76 let a nejmladším účastníkem byla Podoláková Eliška z Loučeně - 15 let.

Malé občerstvení bylo připraveno pro všechny účastníky krosu.

Výběr trasy krosu a označení bylo všemi účastníky dobře hodnoceno a proto patří poděkování všem, kteří závod připravili a podíleli se na celé organizaci. Děkujeme také sponzorům za věcné dary: Firma LAWI Sport Dobrovice,  Hato Dobrovice, Strom export Praha, IVAR CS sro. voda,topení, plyn,čerpadla Praha, Pivovar Nymbuk.

Fotografoe ze závodu viz. FOTOGALERIE            Výsledky: výsledky osadního krosu 2013.xls